Rakija Zarić Kralj 0,7l

Rakija Zarić Kralj 0,7l
Rakija Zarić Kralj 0,7l
Rakija Zarić Kralj 0,7l
Rakija Zarić Kralj 0,7l

Rakija Zarić Kralj 0,7l

Šifra: ZR017

Brend: DESTILERIJA ZARIĆ

Cena po komadu: 85.789,76 RSD
0.7/1 L = 122.556,80 RSD
sa uključenim PDV-om

Opis proizvoda

Zemlja porekla:

Srbija

Stilovi / Vrsta:

Džin,Zaštitna maska

Ambalaža:

Flaša

Alkohol:

40%

Sadržaj:

700ml

Proizvođač:

Destilerija Zarić

Sastojci:

PRVO i jedinstveno piće ove vrste na svetu, čija je tehnologija proizvodnje najsličnija proizvodnji francuskog konjaka, s tim što je bazna sirovina šljiva, a ne grožđe

Besplatna dostava za porudžbine preko 6000,00 RSD Cena dostave za sve porudžbine je 400 dinara, stoga je preporuka da dodate više proizvoda ili sa prijateljima napravite porudžbinu preko 6.000 RSD i ostvarite besplatnu dostavu.
Pogledajte ovde uslove kupovine i vraćanja Garantujemo isporuku proizvoda u celosti za sve artikle (lako lomljivi) ili vraćamo novac.
Uz kupovinu ovog proizvoda možeš poručiti i slične proizvode. Pogledaj našu preporuku! Svideo ti se ovaj proizvod? Slični te možda oduševe još više! Ne staj na jednom — istraži i slične proizvode koji bi ti mogli savršeno odgovarati.

Detaljni opis

Kralj je poznat po svom posebnom procesu proizvodnje upravo zbog toga što je donekle sličan proizvodnji francuskog konjaka, samo što bazna sirovina nije groždje, već autohtone sorte šljiva. "Kralj" je proizveden od vina šljiva tipa PRUVIN, koje je dobijeno kupažiranjem vina od tri sorte šljiva i to vina trnovače, vina crvene ranke i vina požegače. Sva količina šljive je ručno obrađena. Period odležavanja u hrastovom buretu (obavezno iz okoline Kosjerića) minimum je 3 godine. Tada se pristupa postepenom razblaživanju destilata do željene jačine. Pokazalo se da na jačini od 40,0% vol. "Kralj" daje najbolju aromatičnost, kao i buke i da je u potpunosti “zaokružen”. Preko 3000 uzoraka vina i isto toliko destilata je proizvedeno dok se nije došlo do najboljeg rezultata, a najbolji rezultat je sam KRALJ – jedinstveno i plemenito piće. Zbog komplikovanosti i preciznosti proizvodnje, "Kralj" se proizvodi u malim i ograničenim serijama. Ovakav vrhunski proizvod morao je biti upakovan u kristalnu flašu sa dve kristalne čaše kako bi pružio potpuni užitak.

 

Stil: Rakija
Izgled: Boja tamnog ćilibara
Miris: Bogat i prefinjen miris šljive pomešan sa mirisom hrastovog bureta
Ukus: Harmoničan sa dugim završetkom čiste hrastovine
Način serviranja: Najbolje je uživati u čistoj varijanti bez dodataka.

 

 

 

 

DESTILERIJA ZARIĆ

Domaća destilerija Zaric se bavi proizvodnjom rakije i likera koje možete poručiti od sada i na vašu adresu putem naše online Calix prodavnice. Posetite nas i pogledajte našu ponudu.

Slični proizvodi

DESTILERIJA ZARIĆ

Rakija Zarić Nirvana 0,03l

192,00 RSD
0.03/1 L = 6.400,00 RSD Šifra: ZR021

DESTILERIJA ZARIĆ

Rakija Zarić Kraljica 0,03l

199,34 RSD
0.03/1 L = 6.644,67 RSD Šifra: ZR018

DESTILERIJA ZARIĆ

Rakija Zarić Nostalgija 0,03l

205,00 RSD
0.03/1 L = 6.833,33 RSD Šifra: ZR019

DESTILERIJA ZARIĆ

Rakija Zarić Magija 0,03l

205,00 RSD
0.03/1 L = 6.833,33 RSD Šifra: ZR020

PERUN DESTILERIJA

Džin Perun Mini Gin 0,05l

206,46 RSD
0.05/1 L = 4.129,20 RSD Šifra: GP029

TOORANK DESTILERIJA

Džin GMG Gin 0,7l

764,23 RSD
0.7/1 L = 1.091,76 RSD Šifra: PER072
85.789,76 RSD

PROIZVOD JE DODAT U KORPU
Image of product added to cart