Pivo Peroni Nastro Azzuro 0,33 l

Pivo Peroni Nastro Azzuro 0,33 l

Pivo Peroni Nastro Azzuro 0,33 l

Šifra: EL033

Brend: PIVARA PERONI

Paket: 24 komada

Cena po komadu: 152,00 RSD
Cena za pakovanje: 3.648,00 RSD
(za 24 komada)
sa uključenim PDV-om
Artikal se isporučuje u pakovanju!

Opis proizvoda

Zemlja porekla:

Italija

Stilovi / Vrsta:

Svetlo pivo lageri

Ambalaža:

Flaša

Alkohol:

5.1%

Sadržaj:

330ml

Pakovanje:

24 x 0.33L Flaša

Proizvođač:

Pivara Grolsch

Sastojci:

Hmelj i slad

Besplatna dostava za porudžbine preko 6000,00 RSD Cena dostave za sve porudžbine je 400 dinara, stoga je preporuka da dodate više proizvoda ili sa prijateljima napravite porudžbinu preko 6.000 RSD i ostvarite besplatnu dostavu.
Mogućnost ličnog preuzimanja pošiljke
Pogledajte ovde uslove kupovine i vraćanja Garantujemo isporuku proizvoda u celosti za sve artikle (lako lomljivi) ili vraćamo novac.
Uz kupovinu ovog proizvoda možeš poručiti i slične proizvode. Pogledaj našu preporuku! Svideo ti se ovaj proizvod? Slični te možda oduševe još više! Ne staj na jednom — istraži i slične proizvode koji bi ti mogli savršeno odgovarati.

Detaljni opis

Italijanski stil u boci. Peroni Nastro Azzuro proizvodi se u Italiji od 1963. godine i najveći i najbrži rastući italijanski brend piva u izvozu. Kombinuje jasan, osvežavajući ukus sa neuporedivom elegancijom italijanskog stila. Sa ovim modernim ukusom, Peroni Nastro Azzuro savršeno se slaže sa dobrom hranom. To nije samo pivo vrhunskog kvaliteta, to je trendovski brend - nova dizajnerska etiketa iz Italije!

 

Stil: Pils Svetlo Pivo - Lager
Gorčina: 24 IBU
Izgled: Svetlo zlatno-žute boje
Miris: Svež, aromatičan sa suptilnom aromom citrusa
Ukus: Lagan i čist poput pilsner piva, oštar i osvežavajući sa nežnom ravnotežom gorčine i citrusa i začinskim aromatičnim notama.

 

 

PIVARA PERONI

Francesco Peroni osnovao je svoju prvu pivaru u Vigevanu u provinciji Pavia 1846. godine. Zvala se Birra Peroni i nosi ime svog osnivača sve do danas. Kvalitet sastojaka i regija u kojoj se nalazi pivara pomogli su Francescu da stvori prepoznatljivo, lagano pivo srednje jačine koje je vremenom postalo veoma popularno. Druga pivara u Rimu izgrađena je 1864. godine, koja je osam godina kasnije takođe postala sedište kompanije. Tokom narednih 70 godina kompanija se razvila u jednu od najvećih pivara u Italiji. Kako su se ljudi selili iz malog mesta u veliki grad, broj stanovnika u velikim gradovima je rastao, pa je tako i konzumiranje piva bilo sve veće. Bio je to Peronijev procvat. Kompanija je takođe imala koristi od ekonomskog uspona nakon Drugog svetskog rata. Porodica Peroni 1963. godine stvorila je pivo koje oličava italijansku tradiciju. Pet godina kasnije, Peroni je započeo nekoliko reklamnih kampanja (mornari koji odaju počast moru i svetu jedrenja), što je pozitivno uticalo na uspeh kompanije. Peroni je postajao najuspešnija i najpoznatija pivara u Italiji.

Slični proizvodi

PIVARA BANJALUČKA

Pivo Banjalučko 0,5l limenka

76,66 RSD
0.5/1 L = 153,32 RSD Šifra: BL03

PIVARA BANJALUČKA

Pivo Banjalučko 0,33l Nepovratna Ambalaža

80,17 RSD
0.33/1 L = 242,94 RSD Šifra: BL02
Rasprodato

APATINSKA PIVARA

Pivo Lowenbrau 0.5l limenka

81,53 RSD
0.5/1 L = 163,06 RSD Šifra: AP052

HEINEKEN

Pivo Amstel 0,5l CAN

90,53 RSD
0.5/1 L = 181,06 RSD Šifra: CC0029

PIVARA BANJALUČKA

Pivo Nektar 0,5l limenka

90,71 RSD
0.5/1 L = 181,42 RSD Šifra: BL08

PIVARA BANJALUČKA

Pivo Nektar Blue 0,5l Limenka

91,00 RSD
0.5/1 L = 182,00 RSD Šifra: BL22

PROIZVOD JE DODAT U KORPU
Image of product added to cart