Pivo Nikšičko Tamno Pivo Bure 20l

Novo
Pivo Nikšičko Tamno Pivo Bure 20l

Pivo Nikšičko Tamno Pivo Bure 20l

Šifra: AP031

Brend: APATINSKA PIVARA

Cena po komadu: 6.520,00 RSD
20/1 L = 326,00 RSD
sa uključenim PDV-om

Opis proizvoda

Zemlja porekla:

Crna Gora

Stilovi / Vrsta:

Crni lager

Ambalaža:

Bure

Alkohol:

6.2%

Gorčina:

25 IBU

Proizvođač:

Apatinska pivara

Sastojci:

Tamno pivo

Besplatna dostava za porudžbine preko 6000,00 RSD Cena dostave za sve porudžbine je 400 dinara, stoga je preporuka da dodate više proizvoda ili sa prijateljima napravite porudžbinu preko 6.000 RSD i ostvarite besplatnu dostavu.
Mogućnost ličnog preuzimanja pošiljke
Pogledajte ovde uslove kupovine i vraćanja Garantujemo isporuku proizvoda u celosti za sve artikle (lako lomljivi) ili vraćamo novac.
Uz kupovinu ovog proizvoda možeš poručiti i slične proizvode. Pogledaj našu preporuku! Svideo ti se ovaj proizvod? Slični te možda oduševe još više! Ne staj na jednom — istraži i slične proizvode koji bi ti mogli savršeno odgovarati.

Detaljni opis

Iskusni poznavaoci piva smatraju Nikšićko Tamno najboljim tamnim pivom na našem tržištu, koje se može porediti sa specijalnim tamnim pivima svetske klase. Pravi se od pažljivo biranih sastojaka, najfinijih vrsta aromatičnog slada i čiste vode. Rafiniran ukus Nikšićkog Tamnog savršeno prati razna gastronomska uživanja.

 

Stil: Tamno pivo
Gorčina: 25 IBU
Izgled: Boje mahagonija
Miris: Pun miris sa notama hmelja i slada
Ukus: Bogat i pun ukus, blage gorčine obogaćen karakterističnom kremastom notom.

 

 

 

APATINSKA PIVARA

Apatinska pivara jedan je od lidera u proizvodnji piva. Apatinsko i Jelen pivo samo su neka od pića po kojima su prepoznatljivi. Pronađite ih u Calix shop-u.

Slični proizvodi

Rasprodato

APATINSKA PIVARA

Pivo Lowenbrau 0.5l limenka

81,53 RSD
0.5/1 L = 163,06 RSD Šifra: AP052

APATINSKA PIVARA

Pivo Jelen 0,5l limenka

92,53 RSD
0.5/1 L = 185,06 RSD Šifra: AP005

APATINSKA PIVARA

Pivo Nikšičko 0.5l limenka

94,52 RSD
0.5/1 L = 189,04 RSD Šifra: AP022

APATINSKA PIVARA

Pivo Jelen 0,33l Nepovratna Ambalaža

106,00 RSD
0.33/1 L = 321,21 RSD Šifra: AP003
Rasprodato

APATINSKA PIVARA

Pivo Nikšičko Tamno 0.5l limenka

118,52 RSD
0.5/1 L = 237,04 RSD Šifra: AP029

APATINSKA PIVARA

Pivo Nikšičko 0,33l Nepovratna Ambalaža

120,86 RSD
0.33/1 L = 366,24 RSD Šifra: AP021

PROIZVOD JE DODAT U KORPU
Image of product added to cart