Pivo Bavaria Premium 0.25l Nepovratna Ambalaža

Pivo Bavaria Premium  0.25l Nepovratna Ambalaža

Pivo Bavaria Premium 0.25l Nepovratna Ambalaža

Šifra: AP066

Brend: PIVARA BAVARIA

Paket: 6 komada

Cena po komadu: 165,00 RSD
0.25/1 L = 660,00 RSD
Cena za pakovanje: 990,00 RSD
(za 6 komada)
sa uključenim PDV-om
Artikal se isporučuje u pakovanju!

Opis proizvoda

Zemlja porekla:

Holandija

Stilovi / Vrsta:

Svetlo pivo lageri

Ambalaža:

Flaša

Alkohol:

0%

Sadržaj:

0.25L

Pakovanje:

6 x 0.25L

Proizvođač:

Georges Monin

Sastojci:

Ječam, hmelj i voda

Besplatna dostava za porudžbine preko 6000,00 RSD Cena dostave za sve porudžbine je 400 dinara, stoga je preporuka da dodate više proizvoda ili sa prijateljima napravite porudžbinu preko 6.000 RSD i ostvarite besplatnu dostavu.
Mogućnost ličnog preuzimanja pošiljke
Pogledajte ovde uslove kupovine i vraćanja Garantujemo isporuku proizvoda u celosti za sve artikle (lako lomljivi) ili vraćamo novac.
Uz kupovinu ovog proizvoda možeš poručiti i slične proizvode. Pogledaj našu preporuku! Svideo ti se ovaj proizvod? Slični te možda oduševe još više! Ne staj na jednom — istraži i slične proizvode koji bi ti mogli savršeno odgovarati.

Detaljni opis

Bavaria Premium 0.0% je bezalkoholno pivo koje se proizvodi u Holandiji i deo je portfolija pivare Bavaria. Proizvodi se metodom koja omogućava da pivo zadrži punoću ukusa i karakterističnu svežinu, ali bez alkohola. Ovo pivo je popularno među onima koji vode zdrav stil života ili su za volanom, ali i među ljubiteljima piva koji žele da uživaju u "prvom" bez uticaja alkohola.

Stil:  Bezalkoholno Svetlo Pivo - Lager
Gorčina:  10 IBU
Izgled:  Svetla, zlatno žuta boja
Miris:  Miris nije previše intenzivan, sobzirom na to da se radi o bezalkoholnom pivu, ali se može primetiti blaga slatkoća iz slada i svežinu iz hmelja
Ukus:  Ima laganu slatkoću iz malta, a hmelj se javlja u umjerenoj meri, sa vrlo blagom gorčinom, koja je skoro neprimetna.

 

 

PIVARA BAVARIA

Slični proizvodi

PIVARA BANJALUČKA

Pivo Banjalučko 0,5l limenka

76,66 RSD
0.5/1 L = 153,32 RSD Šifra: BL03

PIVARA BANJALUČKA

Pivo Banjalučko 0,33l Nepovratna Ambalaža

80,17 RSD
0.33/1 L = 242,94 RSD Šifra: BL02
Rasprodato

APATINSKA PIVARA

Pivo Lowenbrau 0.5l limenka

81,53 RSD
0.5/1 L = 163,06 RSD Šifra: AP052

HEINEKEN

Pivo Amstel 0,5l CAN

90,53 RSD
0.5/1 L = 181,06 RSD Šifra: CC0029

PIVARA BANJALUČKA

Pivo Nektar 0,5l limenka

90,71 RSD
0.5/1 L = 181,42 RSD Šifra: BL08

PIVARA BANJALUČKA

Pivo Nektar Blue 0,5l Limenka

91,00 RSD
0.5/1 L = 182,00 RSD Šifra: BL22

PROIZVOD JE DODAT U KORPU
Image of product added to cart